ideaLStudioNedir?

ideaLStudio, hızla e-Öğrenme projelerine geçen kurumların, şirketlerin ya da bu alana girmek isteyen danışmanların içerik hazırlama, uluslararası standartlarda (SCORM) paketleme ve yayınlama süreçlerindeki süreyi ve maliyeti en aza indiren bir içerik oluşturma (Authoring Tool) yazılımıdır.

Yatırım maliyeti çok düşüktür. Web tabanlı yapısı sayesinde herhangi bir kurulum gerektirmez, böylece içerik hazırlayan kişi mekana bağlı kalmak zorunda değildir. Aynı nedenle işbirliği platformu biçiminde ortak üretim sağlar. İçerik üreticileri aynı eğitimin farklı ekranlarında çalışabilir, birbirlerine geribildirimlerde bulunabilirler. Soru, sınav, animasyon, etkileşim hazırlama süreçleri çok basittir ve sadece klavye kullanılarak yapılabilir. Ekran eğitimleri oluşturma ve simülasyon olarak yayınlama olanağı tanır.

Üretilen içerikler sadece tek bir tıkla ideaLPMS'e aktarılabilir ya da 3. parti LMS'ler için SCORM paketi indirilebilir. ideaLPMS'i Software As A Service (SAAS) olarak kullanmanız mümkün. Web paketi, çalıştırılabilir CD çıktısı ya da sadece bir link olarak da yayınlama seçenekleri bulunmaktadır. ideaMLP uygulaması kullanılarak tüm içeriklerinizi mobil cihazlarda da yayınlayabilirsiniz.

ideaLStudio'nun yol haritasını aşağıdaki grafikten inceleyebilirsiniz:

İletişim

  • İDEA Öğrenim Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi

  • Pazartesi- Cuma: 9:00 AM to 5:00 PM
  • Adres: Büdotek Teknopark
    Dudullu OSB, DES 2. Cadde No.8 34776
    Ümraniye / İSTANBUL

  • Telefon: (0216) 629 8090