SENKRON
VE ASENKRON SINAV SİSTEMİ!

Başlayalım

ideaLMES

ideaLMES, başarılı uygulamalarını sürdüren bir senkron ve asenkron sınav sistemi ve değerlendirme yazılımıdır.

Kullanıcılar, bu yazılımı kullanarak soru bankaları oluşturabilir, rastgele sınavlar hazırlayabilir ve her bir katılımcı için farklı soru dizilişleri ve seçenek sıralamaları oluşturabilirler.

Kullanıcı dostu arayüzleri, soru hazırlama ve sınav oluşturma süreçlerini kolaylaştırarak hızlandırır. Ayrıca, derinlemesine madde analizi yapabilen güçlü bir raporlama aracı sunar. ideaMES, sınav sırasında olası sorunları (örneğin, elektrik kesintileri veya internet bağlantı sorunları) önceden tahmin ederek gerekli önlemleri alır, bu da onu benzerlerinden ayıran özelliklerinden biridir.

ideaLMES Temel Fonksiyonları

Senkron Sınav:

Online sınavlar, istenilen sayıda kişiye aynı anda başlayıp aynı anda sona eren sınavlar olarak hazırlanabilir.

Asenkron Sınav:

Hazırlanan sınavlar, kullanıcılara atanarak belirli bir süre içinde (örneğin 1 gün, 1 hafta veya 1 ay gibi) sınavı tamamlamaları istenir.

Soru Bankası:

Özgün soru bankaları, kategorilere göre düzenlenebilir ve sorular bu bankalardan seçilebilir.

Random Sınav İçeriği:

Sınavlardaki soruların farklı sıralamalarla ve değişen seçenek sıralamalarıyla sunulabilmesi, her sınavın benzersiz olmasını sağlar.

Madde Analizi:

Madde analizi yapma yeteneği, çeşitli raporlar almanıza olanak tanır ve sınavların etkinliğini değerlendirmenize yardımcı olur.

SaaS Modeli:

ideaLMES, ideaLMS ile entegre olarak kullanılabileceği gibi, tek başına da hizmet verme yeteneğine sahiptir ve Software as a Service (SaaS) modeli ile kiralanabilir.GÖRSELLER

Bizimle İletişime Geçin